
СЕМІНАР- ПРАКТИКУМ" ОСОБЛИВОСТІ ВЗАЄМОДІЇ АСИСТЕНТА ВЧИТЕЛЯ ТА ВЧИТЕЛЯ ІНКЛЮЗИВНОГО КЛАСУ"
З метою підвищення рівня професійної компетентності асистентів учителів та учасників освітнього процесу,30 січня 2025 року в Горохівському ліцеї N2 відбувся семінар- практикум" Особливості взаємодії асистента вчителя та вчителя інклюзивного класу".
В роботі семінару- практикуму взяли участь асистенти вчителів,класні керівники інклюзивних класів, адміністрація школи,практичний психолог і соціальний педагог.
Заступник директора з навчально- виховної роботи Бойко Л.О.наголосила на необхідності співпраці асистента й вчителя в інклюзивному класі, важливості командного підходу.Також було окреслено основні функції та посадові обов'язки асистента вчителя,взаємодія вчителя та асистента,розподіл обов'язків.
Досвідом роботи поділилися асистенти Семенюк Т.П.,Позняковська О.С.,Магурчак О.А.,, вчителі Дорощук М.М.,Бабій О.Г.,Пасічник Л.А. Вони продемонстрували фрагменти окремих етапів уроків з української мови та географії-пояснення нового матеріалу, закріплення,підсумок(рефлексія).
Фрагмент відеоуроку з інформатики представили асистент вчителя Ліщук Ю.О.та вчитель інформатики Івасечко Т.Б.
Ранкове коло з учасниками семінару провели асистент Мушит Т.О. і вчитель Кізім І.Б.
Самоаналіз уроку з англійської мови здійснили асистент Дячун М.М. та вчитель Сарновська Н.В., з української мови- асистент Зінько В.І.й учитель Дашкевич Л.З.
Практичним психологом Воробій Т.Я. цікаво й змістовно була проведена в групах вправа" Фішбоун", яку педагоги можуть використовувати в роботі з дітьми для розвитку критичного мислення.Ця вправа дозволяє працювати з інформацією, ставити запитання й вирішувати проблеми.
Підсумок семінару підвів директор школи Бочковський В.Д.
В ході семінару учасники мали змогу отримати відповіді на актуальні запитання та обмінятися думками.

На початку майстер-класу ми згадали про відомих людей зі всього світу, які попри власні особливості змогли стати успішними та відомими, переглянули відеоролик «Подарунок на Різдво», де говорили про дружбу, мрії та важливість взаємодопомоги. У ході нашого дійства педагоги соціально-психологічної комісії та корекційної роботи разом зі своїми вихованцями прикрасили ЧАРІВНЕ ДЕРЕВЦЕ БАЖАНЬ новорічними іграшками з власними мріями та сподіваннями, а також не забули про верхівку, разом з якою прикріпили спільну і єдину мрію кожного українця про швидку Перемогу та довгоочікуваний мир.
Ще учні згадали про наших воїнів, прикріпивши до ялиночки рукавички вдячності та у своїх мріях кожен бажав нашим мужнім захисникам швидкого та щасливого повернення додому.
Наприкінці майстер-класу за активну участь у дійстві, діти отримали маленькі сувеніри на згадку про нашу зустріч.
Щиро віримо, що у переддень новорічних свят всі мрії наших учнів обов’язково здійсняться та стануть поштовхом до нових прагнень, сподівань та особистісного зростання.



Засідання команд психолого- педагогічного супроводу.
16- 17 січня 2024 року відбулись засідання команд психолого- педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами у Горохівському ліцеї N2 Горохівської міської ради за участю консультантів інклюзивно- ресурсного центру щодо моніторингу динаміки розвитку.
Через оголошену повітряну тривогу нам довелося частину зустрічей провести в укритті ліцею, але це не завадило підбити підсумки першого півріччя та визначити подальші проєктні траєкторії та пріоритети навчально- корекційної діяльності на 2-ий семестр.
Фототека" ЗАСІДАННЯ КОМАНД ПСИХОЛОГО-ПЕДАГОГІЧНОГО СУПРОВОДУ"
Поповнюємо ресурсну кімнату
Психологічна підтримка дітей
З метою психоемоційного розвантаження, зменшення рівня стресу, налагодження довірливих відночин, проведено арт- терапевтичне заняття для дітей, в ході якого школярі спілкувалися,грали в розвивальні ігри.
Створити святкову атмосферу, викликати цікавість та інтерес у дітей,допоміг майстер- клас щодо створення новорічної ялинки з повітряного пластиліну.Розвивати когнітивні процеси та емоційну сферу ліцеїстів під час заходу, вдалося за допомогою гри" Тямколенд".Хорошим доповненням для гарного настрою стала музична руханка та солодкий стіл для дітей.