Положення про академічну доброчесність

"АКАДЕМІЧНА ДОБРОЧЕСНІСТЬ--ШЛЯХ ДО УСПІХУ"
                Доброчесність- це не явище природи,
                 воно не змінюється з часом та не              залежить від пори року.
                 Доброчесність- це внутрішній стан.
                       Джон Д. МАк Дональд        

"Академічна доброчесність- шлях до успіху",- саме таку назву мали години спілкування, Уроки доброчесності, проведені в учнівських колективах Горохівського ліцею N2  класними керівниками .Мета проведення таких уроків- сформувати в учнів уявлення про доброчесність,ознайомити з її основними принципами та навчити розрізняти різні види порушень   доброчесності.
  В ході проведення занять,здобувачі освіти мали можливість переглянути відео з подальшим обговоренням" Креативність і доброчесність", "З чого все починається?"
Маленьким школярам запам'яталася сценка- діалог" Чи потрібна дітям доброчесність?", яку підготувала педагог- організатор Поліщук О.П. з учнівським самоврядуванням.
  Старшокласники за допомогою гри" Драбина доброчесності" вибудовували свої Кроки досягнення успіху, не порушуючи академічної доброчесності.
     Під час проведення виховної години у 1-А класі на тему «Доброчесність- бути справедливим один до одного»( Дорощук М.М.), учні переглянули і обговорили відео « Правдива історія про доброчесність», створили асоціативний кущ «Доброчесність», обговорили кодекс доброчесності за допомогою цеглинок лего.
У 2В класі ( Антонюк Л.В.) проведена бесіда з обговоренням життєвих ситуацій" Що означає бути доброчесним?" Діти складали асоціативний кущ" Доброчесність- це...."
Вдалою була дискусія у 7А класі (Капустинська І.В.)" Що таке академічна доброчесність?" Відбулося обговорення даного питання в групах, діти інсценізували ситуації.
    Про доброчесність,як справу совісті кожного спілкувалися здобувачі освіти 6-Б класу ( Пасічник Л.А.).
Проблему співвідношення "Доброчесність та академічна доброчесність" розглядали у 7Б класі( Дубець Г.А.).
   Цікаво й змістовно пройшли заняття в 9А та 10Б класах (Бойко Б.Є.,Зінчук Г.Й.) з використанням інтерактивних форм роботи.
До активного спілкування"Академічна доброчесність у моєму житті"  долучилися майбутні випускники, здобувачі освіти 11А класу.Вони давали аргументовані відповіді  на поставлене проблемне запитання класним керівником Бояркевич А.В."Який шлях обереш ти?"
До відвертої розмови" Доброчесність- це..."запросила учнів 11Б класу  класний керівник Янюк Л.Б.
 Здобувачі освіти разом із класними керівниками підвели підсумок,що в світі де панує доброчесність, можна жити спокійно й комфортно;
-отримувати допомогу, коли вона потрібна;
-очікувати, що все зроблено найкраще;
-знати, що всі дотримуються правил;
- почуватися захищеним.