Правила поведінки з закладі освіти
Правила поведінки з закладі освіти
Авторські права 2023 © Горохівський ліцей №2 Горохівської міської ради Луцького району Волинської області.
Усі права захищені. Designed by JoomlArt.com.Joomla!
Українська локалізація Joomla! Україна.
З 30.09.2024 року в нашому освітньому закладі організовано очну форму навчання.
Екскурсія до музею ТЗН
Нещодавно учні 2-го та 6-го класів відвідали унікальний музей технічних засобів навчання «Від абаки-рахівниці до штучного інтелекту». Екскурсія стала захопливою подорожжю в історію розвитку технологій, які змінили світ навчання та комунікації.
Діти познайомилися з першими обчислювальними пристроями — абаками та механічними рахівницями, побачили, як виглядали перші калькулятори, друкарські машинки, лампові телевізори та інші технічні засоби навчання минулого століття.
Дні творчості "Веселкова круговерть"
Запрошення на навчання 2024-2025 н. р.
Звіт керівника за 2023-2024 н.р.
У Горохівському ліцеї №2 Горохівської міської ради на загальних зборах трудового колективу 7 червня 2024 р. відбувся звіт директора школи Бочковського Валентина Дмитровича за свою роботу в 2023-2024 н.р. На звіті були присутні педагоги та обслуговуючий персонал школи, батьки та представниками громадськості.
Валентин Бочковський акцентував увагу на виконанні заходів Стратегії розвитку закладу,за такими цільовими проєктами:
1. Освітнє середовище
2. Система оцінювання діяльності здобувачів освіти
3. Система педагогічної діяльності
4. Управлінська діяльність
Відповідно до примірного положення про порядок звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів про свою діяльність перед педагогічним колективом та громадськістю в звіті було висвітлено:
- виконання функціональних обов'язків щодо забезпечення обов'язковості загальної середньої освіти;
- створення умов для варіативності навчання та вжиті заходи щодо упровадження інноваційних педагогічних технологій у навчальний процес;
- впровадження концепції НУШ в освітній процес;
- впровадження результатів дослідно-експериментальної діяльності в освітньому закладі;
- вжиті заходи щодо зміцнення та модернізації матеріально-технічної бази освітнього закладу;
- залучення додаткових джерел фінансування навчального закладу та їх раціональне використання;
- вжиті заходи щодо забезпечення освітнього закладу кваліфікованими педагогічними кадрами та доцільність їх розстановки;
- соціальний захист, збереження та зміцнення здоров'я учнів та педагогічних працівників;
- забезпечення організації харчування та медичного обслуговування учнів і педагогічних працівників;
- дотримання вимог охорони дитинства, техніки безпеки, санітарно-гігієнічних та протипожежних норм;
- надання соціальної підтримки та допомоги дітям, один із батьків яких загинув під час захисту незалежності України, дітям, батьки яких перебувають на військовій службі , позбавленим батьківського піклування, дітям з малозабезпечених сімей, дітей, які проживають в сім’ях, що опинилися у складних життєвих обставинах, дітей з числа ВПО;
- моральне та матеріальне стимулювання учнів і педагогічних працівників;
- організація патріотичного виховання в освітньому закладі ;
- превентивне виховання та дотримання правопорядку неповнолітніми та вжиті профілактичні заходи щодо попередження правопорушень та булінгу, реалізація наскрізного процесу виховання;
- стан дитячого травматизму;
- залучення педагогічної та батьківської громадськості освітнього закладу до управління його діяльністю;
- результати внутрішкільного моніторингу якості освіти самооцінювання;
В обговорені взяли участь педагогічні працівники школи Капустинська І.В., Воробій Т.Я., Лемещук О.Б., Бойко Л.О., Поліщук В.І. голова ПК Органіста Л.О., завідуючий господарством школи Близнюк І.С., завідувач ЦПРПП Гарбар І.В., тато учениці 5А класу Рудь С.С.
Всі присутні одноголосно визнали діяльність керівника закладу освіти задовільною та побажали реалізації поставлених завдань в наступному навчальному році.
СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!
ПЛАН проведення Дня здоров’я 15.05.2024р.
ПЛАН проведення Тижня безпеки дорожнього руху в умовах воєнного стану з 13.05.2024р. по 17.05.2024р.
Зустріч майбутніх абітурієнтів з викладачами Донецького національного технічного університету
13 травня у Горохівському ліцеї № 2 Горохівської МР було проведено мотиваційну зустріч здобувачів освіти 10-11 класів з викладачами Донецького національного технічного університету. Учні спілкуваолися з Лобузовою Анастасією Миколаївною, начальницею відділу «Центр кар’єри та маркетингу», Кутняшенком Олексієм Ігоровичем, заступком декана Гірничого факультету, Ганич Ольгою Анатоліїївною, директором інституту післядипломної освіти.
Під час зустрічі здобувачі освіти ознайомилися з правилами вступу до освітнього закладу, переліком спеціальностей, які пропонунує ДНТУ абітурієнтам, особливостями освітнього процесу та сучасною матеріально- технічною базою.
Цікавим для здобувачів освіти стало практичне заняття з криміналістики. Учні мали можливість спробувати себе в ролі експертів- криміналістів, ознайомилися з професійними інструментами слідчих, практикували знімати відбитки пальців з різних поверхонь та наносити спеціальну невидиму фарбу для міток на купюри.
Сучасний підхід до здобуття освіти у ДНТУ зацікавив багатьох здобувачів освіти нашого ліцею.
На завершальному етапі зустрічі Горохівський ліцей N2 в особі директора Бочковського Валентина Дмитровича і Донецький національний технічний університет в особі ЛобузовоїАнастасії Миколаївни підписали договір про співпрацю. Мета співпраці - модернізація форм і методів організації освітнього процесу; - формування умов для професійного самовизначення учнів й підвищення рівня компетентності майбутніх абітурієнтів університету.
Майстер-клас "Штучний інтелект на допомогу вчителю" від Поліщука Віталія Івановича
9 травня в кабінеті інформатики нашої школи відбувся унікальний майстер-клас, організований у рамках підготовки багатоетапної педагогічної ради. На цей раз Віталій Іванович розповів про використання штучного інтелекту у педагогічній практиці, поділився досвідом у сфері інноваційних технологій, представив нові інструменти та техніки, які можуть значно полегшити роботу вчителів і підвищити ефективність навчального процесу. В рамках майстер-класу учасники дізналися про:
Цей майстер-клас став чудовою можливістю для вчителів отримати нові знання та поділитися досвідом у застосуванні сучасних технологій в освіті. На заході буді присутні члени педагогічної ради, які прагнуть розширити свій арсенал інструментів для роботи.
Відбулося засідання комісії дисциплін природничо - фізкультурного циклу .
Згідно плану роботи методичної комісії дисциплін природничо - фізкультурного циклу відбулося засідання членів комісії,на якому обговорили питання впровадження у навчальний процес інформаційно - комунікативних технологій,а також підготовку здобувачів освіти до НМТ
29 квітня заступником директора з навчально-виховної роботи, учителем інформатики був проведений семінар-практикум про ефективне використання освітніх платформ, які допомагають учителям організувати навчальний процес на високому рівні. Метою було надати педагогам інструменти та навички, необхідні для ефективної роботи з освітніми платформами SMART школа та Всеукраїнська школа онлайн. Віталій Іванович підкреслив важливість використання сучасних технологій для покращення якості освіти.
Ліцензований обсяг та фактична кількість осіб , як навчаються в закладі освіти
06 квітня 2024 року команда ліцею взяла участь в ХХ СПАРТАКІАДІ ШКОЛЯРІВ ВОЛИНІ З БАСКЕТБОЛУ
2 місце в. групі, з 7 по 12 загальне серед 26 команд. Турнір серед 2005 року народження і старші
Обласний турнір з волейболу
07 квітня 2024 року, здобувачі ліцею взяли участь в складі збірної команди Горохівської міської ТГ (Поліщук Анастасія, Харчук Оксана, Данилюк Юлія).
м. Броди, 4 місце,
10.04.24 Команда ліцею здобула 5 місце, баскетбол. м. Рожище, "Пліч о пліч"
11.04.2024 Спартакіада школярів ГОРОХІВСЬКОЇ міської ради з настільного тенісу
Вітаємо збірну команду з настільного тенісу в складі:Поліщук Анастасії, Янюк Олени, Ковальччука Артема, Стадніцького Тимофія, зайняли 2 місце, Поліщук Настя стала чемпіонкою, 3 місце виборов Ковальчук Артем.
11 квітня 2024 року відбулися батьківські збори майбутніх першокласників
План проведення
1.Відео презентація освітнього закладу" Запрошуємо на навчання "
2.Ваша дитина йде до школи.Нормативно- правова база.Порядок зарахування до 1- го класу:що повинні знати батьки.Особливості освітнього процесу.
Бочковський В.Д., директор школи.
3.Психологічна готовність дитини до школи.
Фесенко О.Я., соціальний педагог, практичний психолог
4.Особливості організації освітнього процесу в 1- му клас і НУШ. Відео презентація " З досвіду роботи"
Дорощук М.М.,вчитель початкових класів
5.Як підготувати дитину до школи? Чеклист батькам майбутніх першокласників.Відео презентація" З досвіду роботи"
Бичковська О.М., вчитель початкових класів.
П'ятий день Тижня початкової освіти"З Україною у серці".
Цей день був приурочений національно- патріотичному вихованню. Протягом дня було проведено ряд заходів, спрямованих на виховання молодого патріота своєї держави.
У програмі :
1. Створення карти" Я бажаю Україні".
2.Імпровізований концерт" З Україною у серці".
3.Спільний малюнок"Доріжка дитинства".
4.Інсценізація української народної казки" Колобок".
5.Інтелектуально- ігрові завдання на перервах.
6. Благодійна акція" Допомога ЗСУ".
Директор школи Бочковський В.Д.підвів підсумки Тижня початкової освіти й подякував за чітку організацію та проведення.
Ми прагнемо зробити нашу школу острівцем людяності й гуманізму, творчості й постійного пошуку. А допомагають у цьому наші вихованці та їх батьки.
Четвертий день Тижня початкової освіти"Я досліджую світ. Краса й неповторність навколо нас".
Відчуття краси, розуміння природи, складних взаємозв'язків у ній не приходить саме по собі. Його треба виховувати з раннього дитинства, коли інтерес до навколишнього світу особливо великий.
Учні та вчителі прикрасили щкільні коридори та класи весняними барвами.Були проведені цікаві, змістовні, захоплюючі, пізнавальні й творчі заходи:
1.Виставка виробів з лего.
2.Творча майстерня" Весно, що ти нам принесла?"
3.Виставка та захист проєктних робіт" Люби і знай свій рідний край".
4.Поетичні хвилинки" Все співає навкруги- повернулися птахи".
5.Мегарозмальовка" Наші пернаті друзі".
6.Інтелектуально- ігрові завдання на перервах.
Відео "Я досліджую світ. Краса й неповторність навколо нас"
Третій день Тижня початкової освіти проходив під назвою" Математичний калейдоскоп".
Мета- підвищення інтересу школярів щодо вивчення математики,розширення їх кругозору,відчуття краси цариці наук, її присутності в нашому повсякденному житті.
Організовані конкурси, ігри, змагання розвивали творчість школярів, вчили бути спостережливими, кмітливими та креативними.
У програмі дня:
1.Гра" Перший мільйонер".
2.Матеиатична вікторина.
3.Англомовна руханка" Danke everybody and sing with me!"
4.Математичні пазли.
5.Кольорова математична лабораторія.
6.Математичні розмальовки.
Відео " Математичний калейдоскоп".
День другий" Рідна мова в рідній школі"
План другого дня Тижня початкової освіти " Рідна мова в рідній школі" містив багато цікавих, інтелектуально- пізнавальних, змістовних заходів.
Вже по завершенню дня можна сказати, що сподівання учасників на отримання позитивних емоцій справдилися.
Навіть самі назви заходів дня рідної мови говорять про широку палітру креативних, творчих справ в учнівських колективах.
У програмі дня:
1.Галерея книг. Виставка лепбуків.
2.Реклама книг Book Travel.
3. Казкова мегарозмальовка.
4.Списування тексту про мову.
5.Буккросинг.
6."Читацький ланцюжок"(читання з друзями).
7.Інтелектуально- ігрові завдання на перервах за QR- кодами.
8. Зйомка челенджів"Наша мова- солов'їна"," Дитинства світ".
Тиждень початкової освіти.
День перший" Казковий світ дитинства"
Кожній дитині- світло знань,
Кожній дитині- можливість творити,
Віру у сили свої без вагань-
Радості в мирному світі жити!
Найважливішим із завдань нової української школи в початкових класах є розвиток пізнавальної активності школярів, формування у них допитливості, бажання пізнавати нове. І в цьому допомагає проведення предметних Тижнів.
8 квітня в нашому освітньому закладі стартував Тиждень початкової освіти.Перший день проходив під назвою" Казковий світ дитинства", програма якого складалася:
1. З виставки фотоколажів класних колективів: "Знайомтесь: це- ми".
2.Вікторини" Казковий світ дитинства".
3." Берізки побажань".
4. Виставки малюнків" Я у школі".
5.Літературного флешмобу "Дитинство у школі".
6.Інтелектуально- ігрових завдань на перервах за QR- кодами.
7. Створення асоціативного куща " Рідна школа".
8.Квіткової родини класів.
9. Турніру з шахів.
10. Фотозони" Щасливе дитинство".
Працювали осередки:
- Творчості.
-Пізнавальний.
-Ігровий.
У своєму виступі директор школи Бочковський В.Д. подякував ЗСУ за можливість навчатись і працювати й побажав плідного, цікавого, творчого проведення Тижня початкової освіти.
План роботи на весняних канікулах 2023-2024 н.р.
Робота на весняних канікулах (відео)
Оголошення!
29 березня об 11 год. в методичному кабінеті відбудеться засідання атестаційної комісії.
У лютому у ліцеї пройшов тиждень математики, фізики та інформатики. Школярі ліцею були активними учасниками змагань з комп’ютерних ігор, турніру з Brawl Stars, конкурсу з виготовлення фізичних приладів.
Метою проведення тижня було спонукати школярів проявляти ініціативу, сформувати у них інтерес до вивчення математики, фізики та інформатики, залучити дітей до пізнавальної творчості, розвивати самостійну і колективну навчальну діяльність.
Учні проводили цікаві фізичні досліди, виготовляли математичні аплікації, малювали цифрами, складали танграм, писали твори на тему «День без математики», презентували виготовлені геометричні фігури.
Успішний День відкритих дверей у «Горохів Хаб»: Педагоги та учні ліцею долучилися до STEM та інновацій.
15 березня 2024 року став важливою датою для педагогічного колективу та учнів нашого ліцею, адже саме в цей день відбувся День відкритих дверей в інноваційному центрі "Горохів Хаб". Це захід став можливістю для ознайомлення з реалізованими та майбутніми проектами в громаді, а також для поглиблення знань у сфері науки, технологій, інженерії та мистецтва.
Педагоги та учні ліцею активно долучилися до заходу, відчуваючи себе не лише гостями, а й активними учасниками великого процесу розвитку нашого міста та регіону загалом. Одним із основних аспектів події було відкриття STEM-лабораторії, обладнаної інноваційними технологіями. Учасники мали змогу ознайомитися з роботою 3D принтера, а також з сублімаційним обладнанням, що відкриває широкі можливості у створенні різноманітних прототипів та дизайні.
Геодезисти також не залишилися осторонь і презентували сучасне обладнання для вимірювання, серед якого виділялося використання теодоліту та інших пристроїв. Це стало важливим кроком у популяризації геодезичної сфери серед молоді та відкрило нові перспективи для майбутнього в сфері будівництва та геології.
Одним із найбільш вражаючих моментів події була студія звукозапису та звучання музичних інструментів. Учні та вчителі отримали можливість доторкнутися до світу музики та звуку, дослідивши процес створення музичних композицій та використання спеціалізованого обладнання.
День відкритих дверей у «Горохів Хаб» став ідеальною можливістю для спільного вивчення, взаємного навчання та розвитку. Ця подія відобразила справжню силу співпраці між школою, громадою та інноваційними проєктами, спрямованими на підтримку молодих обдарованих особистостей у їхньому професійному зростанні.
Такі ініціативи свідчать про те, що ми знаходимося на шляху до інноваційного майбутнього, де кожен може знайти місце для розвитку своїх здібностей та виявлення потенціалу. Разом ми будуємо сучасне, технологічно розвинене суспільство, де кожен може знайти своє місце та зробити вагомий внесок у нашу спільну майбутність.
Напередодні весняних канікул, у нашому освітньому закладі відбулося підведення підсумків роботи здобувачів освіти та їх наставників у літературних, художньо-мистецьких конкурсах і спортивних змаганнях, фестивалях, які проводилися впродовж січня-березня 2024 року.
З вітальним словом до всіх присутніх звернувся директор Валентин Дмитрович Бочковський, побажав подальших успіхів і перемог, а також вручив грамоти.