2 січня 2025р. для класних керівників 5-7класів НУШ, практичний психолог Воробій Тетяна Ярославівна, провела тренінг "Щасливий вчитель - успішний вчитель!
ЗУСТРІЧ З КООРДИНАТОРАМИ ПРОЄКТУ" КРОКИ ПО ЖИТТЮ»
«Впевнено крокуємо по життю," -саме так називалася зустріч, яка відбулася в нашому освітньому закладі 12 грудня 2024 року з виконавчим директором Всеукраїнської благодійної організації "Український фонд "Благополуччя дітей" Басюк Тетяною Петрівною та Петровичем Валерієм Степановичем, доцентом ВНУ ім. Лесі Українки, головою Волинського обласного відділення ВБО "Український фонд "Благополуччя дітей»
Директор закладу Бочковський В.Д розповів про ефективність і результативність впровадження факультативно курсу для старшокласників" Кроки по життю",який дозволяє учасникам відповідально ставитися до свого здоров'я, благополуччя та сформувати почуття особистої гідності, ухвалювати правильні рішення, а також усвідомлювати й захищати свої права.
Практичні психологи Воробій Т.Я.та Фесенко О.Я.акцентували увагу присутніх на проведені занять курсу" Кроки по життю" в інтерактивній, тренінговій формі. Розповіли про унікальні й цікаві теми курсу, які допомагають підліткам реалізувати такі актуальні потреби як бути почутими, бути частинкою спільноти, бути визнаними серед однолітків.
В роботі зустрічі брав участь начальник УОКМССЗ Горохівської МР Зінчук В.В., який презентував проєкти в громаді з питань формування здорового способу життя.
Заступник директора з виховної роботи Бойко Л.О.ділилася досвідом роботи освітнього закладу "Школа сприяння здоров'ю."
Голова Учнівської ради Поліщук Анастасія у своєму виступі розповіла про здоров'язбережувальні заходи організовані й проведені учнівським самоврядуванням.
Координатори проєкту Басюк Т.П. та Петрович В.С.подякували за роботу й ще раз наголосили на важливості проєкту" Кроки по життю ",який інтегрує в освітній процес новітні інструменти профілактичної роботи й доводить свою ефективність.
Під час оглядової екскурсії освітнього закладу учасники зустрічі мали змогу долучитися до плетіння маскувальної сітки.
Зустріч пройшла в теплій і дружній атмосфері.

План заходів щодо участі в міжнародній акції «16 днів проти насилля»

Засідання методичної комісії педагогів соціально-психологічного та корекційного спрямування

Під час чергового засідання комісіїї підвели підсумки тематичного Тижня толерантності; відмітили активність та ефективність проведених заходів. А також обговорили поточні питання,  напрямки роботи з дітьми з ООП. Асистент вчителя 7-Б інклюзивного класу Оксана Магурчак ознайомила педагогів з музично-ритмічними вправи, які використовує під час роботи зі своїми вихованцями. 
З метою збереження ментального здоров’я, профілактики емоційного та професійного вигорання   працювали за арт-терапевтичною технікою “Моє життя, як…” з використанням музико- та аромотерапії.

"Толерантність у дії: Наш тиждень у кадрах"(відео)

ДНІ ДОБРОТИ, ПОВАГИ ТА ПІДТРИМКИ В РАМКАХ ТИЖНЯ ТОЛЕРАНТНОСТІ(відео)

План заходів проведення тижня толерантності

В день ментального здоров'я 10 жовтня в школі було проведено День Здоров'я.

Психологічна служба працювала на станції Позитивчик, де зі здобувачами освіти говорили про емоції , про те, як підтримувати свій психологічний стан у час війни, проводили командні ігри...

Завдяки Українському фонду "Благополуччя дітей" відбувся тренінг для педагогів-тренерів факультативного курсу "Кроки по життю", який спрямований на активізацію профілактичної роботи щодо негативних явищ, на розвиток життєвих навичок особистості, її самодостатності, формування у підростаючого покоління здатності до об'єктивної оцінки означених явищ, зокрема, їх суспільної небезпеки.
?Наш ліцей представляли педагоги: Бочковський В.Д., Фесенко О.Я., Воробій Т.Я.
?Дякуємо тренерам та начальниці управління освіти і науки Волинської ОДА Наталії Матвіюк за підтримку.

«Емоційне вигорання…Подбай про себе! Відновись!»

З метою збереження ментального здоров’я, профілактики емоційного та професійного вигорання,  для того щоб ідентифікувати свої особисті  сильні сторони і захисні навички психологи ліцею провели тренінгове заняття для педагогів, які атестуються «Емоційне вигорання…Подбай про себе! Відновись!» Працювали за арт-терапевтичною технікою нейрографіки.  Це спонукало через творчість дійти до розуміння того, що вони можуть таким чином долати тривожність, стреси та знаходити відповіді на проблемні питання, використовуючи свої внутрішні таланти і сильні сторони.   

   

Засідання методичної комісії педагогів

психологічного та корекційного спрямування

Під час чергового засідання комісії обговорили напрямки роботи з дітьми з ООП. Асистент вчителя 2-Б інклюзивного класу Юлія Лещук ознайомила педагогів з курсом «Компенсаторне навчання практичної математики дітей з інтелектуальними порушеннями», який вона пройшла і елементи якого втілює під час роботи зі своїми вихованцями. 

З метою збереження ментального здоров’я, профілактики емоційного та професійного вигорання,  для того щоб ідентифікувати свої особисті  сильні сторони і захисні навички психологи ліцею провели ресурсну вправу  «Подбай про себе! Відновись!». Працювали за арт-терапевтичною технікою «Якщо я птах…»  з використанням музико- та аромотерапії.

     

Толерантність презентація

Про добро

Ментальне здоров'я

Батьківські збори

Поради батькам

У віці від 7 до 12 років дитина за характером зовсім не та, що була раніше.

У неї з’являються нові авторитети, вона ставить собі запитання «Для чого тут я?», «Хто я?», проживає нові почуття та дуже швидко змінюється — як ментально, так і фізично.

? Гортайте презентацію, щоб дізнатися про особливості віку та як допомогти дитині легше пройти етап дорослішання!