Для кожного закладу освіти звіт директора є важливою подією, що підсумовує результати роботи за навчальний рік та окреслює перспективи розвитку на майбутнє.

 
2 червня 2026 року в Горохівському ліцеї №2 імені Василя Фещака Горохівської міської ради відбувся публічний звіт директора школи Бочковського Валентина Дмитровича перед колективом ліцею та батьківською громадськістю про роботу освітнього закладу в 2025/2026 н.р. Відповідно до Положення про щорічне звітування керівників закладів освіти у своєму виступі директор охопив усі основні напрями діяльності ліцею:
Освітнє середовище
Система оцінювання діяльності здобувачів освіти
Система педагогічної діяльності
Управлінська діяльність
У своєму звіті Валентин Дмитрович Бочковський особливу увагу приділив питанням впровадження сучасних освітніх технологій та реалізації реформи НУШ; створення безпечного та комфортного освітнього середовища; дотримання вимог охорони дитинства, техніки безпеки, санітарно-гігієнічних та протипожежних норм; забезпечення організації харчування та медичного обслуговування учнів і педагогічних працівників; зміцнення та модернізації матеріально-технічної бази освітнього закладу; залучення додаткових джерел фінансування навчального закладу та їх раціонального використання; результатів внутрішкільного моніторингу якості освіти самооцінювання.
 
У ході виступу Валентин Дмитрович висвітлив досягнення учнів і педагогів, результати участі в конкурсах, олімпіадах, спортивних змаганнях, проєктах різного рівня.
 
Під час звіту було відзначено професійні здобутки педагогів, їхню участь у сертифікації, конкурсах фахової майстерності, курсах підвищення кваліфікації та інноваційній діяльності.
 
Окремо директор подякував ЗСУ за можливість навчати дітей у відносно безпечних умовах та висловив вдячність педагогам, батькам, ГО" Батьківська ініціатива й турбота", всім партнерам закладу за спільну працю, підтримку та небайдужість.
 
В обговорені взяли участь педагогічні працівники школи Кізім І.Б., Ютіна Л.В., Давидюк О.В., Шоломович А.М., голова ПК Органіста Л.О., техпрацівник Білоус Р.П., представниця батьківського комітету Білик О.М.
 
Усі присутні за результатами голосування одноголосно визнали роботу керівника закладу освіти задовільною та побажали в наступному навчальному році реалізувати всі поставлені завдання.
 
Звіт став не лише підбиттям підсумків роботи за 2025–2026 навчальний рік, а й підтвердженням того, що успіх ліцею — це результат спільної праці великої дружної команди, яка щодня працює заради розвитку, успіхів і майбутнього своїх учнів.
 

Протокол №1 від 02.06.2026 р.

Звіт директора за 2025-2026 н.р. (Презентація)

Звіт директора Горохівського ліцею №2 імені Василя Фещака Горохівської міської ради Луцького району Волинської області Бочковського В.Д. перед педагогічним колективом та громадскістю про свою діяльність у 2025-2026 н.р. відбудеться 02 червня о 10:00год. в приміщенні актової зали освітнього закладу.

 

11 червня 2025 року в Горохівському ліцеї №2 Горохівської міської ради відбулися загальні збори трудового колективу, під час яких директор закладу Бочковський Валентин Дмитрович прозвітував про свою діяльність у 2024–2025 навчальному році. На звіті були присутні  працівники ліцею, батьки учнів та представники громадськості.

Протокол

Презентація звіту директора 2024-2025 н.р.

 

_______________________________________________________________________________________________________

 

У Горохівському ліцеї №2 Горохівської міської ради на загальних зборах трудового колективу 7 червня 2024 р. відбувся звіт директора школи Бочковського Валентина Дмитровича за свою роботу в 2023-2024 н.р. На звіті були присутні педагоги та обслуговуючий персонал школи, батьки та представниками громадськості. 

Валентин Бочковський акцентував увагу на виконанні заходів Стратегії розвитку закладу,за такими цільовими проєктами:

1. Освітнє середовище

2. Система оцінювання діяльності здобувачів освіти

3. Система педагогічної діяльності

4. Управлінська діяльність

 

Відповідно до примірного положення про порядок звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів про свою діяльність перед педагогічним колективом та громадськістю в звіті було висвітлено:

    - виконання  функціональних  обов'язків   щодо   забезпечення  обов'язковості  загальної  середньої  освіти;

    - створення умов для варіативності навчання та  вжиті  заходи щодо   упровадження   інноваційних   педагогічних   технологій   у навчальний процес;

- впровадження концепції НУШ в освітній процес;

- впровадження результатів дослідно-експериментальної діяльності в освітньому закладі;

   - вжиті заходи щодо зміцнення  та  модернізації матеріально-технічної бази освітнього закладу;

- залучення  додаткових  джерел  фінансування  навчального закладу та їх раціональне використання;

  - вжиті  заходи  щодо  забезпечення  освітнього   закладу кваліфікованими    педагогічними   кадрами   та   доцільність   їх розстановки;

- соціальний  захист,  збереження  та  зміцнення  здоров'я учнів та педагогічних працівників;

    - забезпечення   організації    харчування    та    медичного обслуговування учнів і педагогічних працівників;

    - дотримання  вимог  охорони  дитинства,   техніки   безпеки, санітарно-гігієнічних та протипожежних норм;

   - надання соціальної підтримки  та  допомоги  дітям, один із батьків яких загинув під  час захисту незалежності України,  дітям, батьки яких перебувають на військовій службі ,  позбавленим    батьківського    піклування,    дітям   з малозабезпечених сімей, дітей, які проживають в сім’ях, що опинилися у складних життєвих обставинах, дітей з числа  ВПО;

     - моральне  та  матеріальне стимулювання учнів і педагогічних працівників;

- організація патріотичного виховання в освітньому закладі ;

     - превентивне виховання та дотримання    правопорядку    неповнолітніми    та    вжиті профілактичні заходи щодо попередження правопорушень та булінгу, реалізація наскрізного процесу виховання;

     - стан дитячого травматизму;

     - залучення  педагогічної  та  батьківської  громадськості освітнього закладу до управління  його  діяльністю; 

- результати внутрішкільного моніторингу якості освіти самооцінювання;

В обговорені взяли участь  педагогічні працівники школи Капустинська І.В., Воробій Т.Я., Лемещук О.Б., Бойко Л.О., Поліщук В.І. голова ПК Органіста Л.О., завідуючий господарством школи Близнюк І.С., завідувач ЦПРПП Гарбар І.В., тато учениці 5А класу Рудь С.С. 

Всі присутні одноголосно визнали діяльність керівника закладу освіти задовільною та побажали реалізації поставлених завдань в наступному навчальному році.

Презентація звіту керівника 2024