Методичні рекомендації

Методичний вісник "Формування мотивації здобувачів освіти на уроках в умовах змішаного навчання"

Участь у семінарі- практикумі" Класний керівник НУШ:алгоритм успіху"

Участь у семінарі- практикумі"Освітянська скриня: розвиток інтелектуально- творчого потенціалу учнів".

Участь у семінарі- практикумі" Трикутник партнерства: вчителі- діти- батьки як запорука успішного виховання гармонійної особистості"

Участь у семінарі" Національно- патріотичне виховання. Волонтерський рух- фундамент у формуванні свідомого громадянина України"

Про організацію науково-методичної роботи 2024-2025 н.р.

Про інструктивно-методичні рекомендації щодо викладання

ЗАСІДАННЯ МЕТОДИЧНОЇ КОМІСІЇ КЛАСНИХ КЕРІВНИКІВ ГОРОХІВСЬКОГО ЛІЦЕЮ N2
17 вересня 2024 року відбулося засідання методичної комісії класних керівників" Особливості організації виховної роботи в умовах воєнного стану".
Заступник директора з виховної роботи Бойко Л.О. ознайомила з нормативно- правовими документами в галузі освіти на 2024- 2025 н.р. Інформувала про стан організації роботи інклюзивного навчання, безпечного освітнього середовища, про реалізацію плану безбар'єрності( на виконання Національної стратегії із створення безбар'єрного простору в Україні на період до 2030 року). Зупинилася на питанні профілактики дитячого травматизму, охорони життя та здоров'я дітей в умовах воєнного стану.
Керівник методичної комісії класних керівників Дубець Г.А.окреслила основні напрямки методичної та виховнлї роботи на
2024- 2025 н.р.
Про особливості та вимоги до ведення класних електронних журналів розповіли Івасечко Т.Б.,класний керівник 5А класу, вчитель інформатики, Капустинська І.В.,класний керівник 7А класу,вчитель іноземних мов.
,
ЗАСІДАННЯ МЕТОДИЧНОЇ КОМІСІЇ КЛАСНИХ КЕРІВНИКІВ ГОРОХІВСЬКОГО ЛІЦЕЮ N2
Відповідно до річного плану роботи методичної комісії класних керівників,відбулося засідання на тему: « Розвиток цифрової компетентності та організація онлайн-простору класного керівника. Виховний потенціал класних годин та шляхи його реалізації».
Капустинська І.В., класний керівник 6-А класу поділилася напрацюваннями, як вміло використати сучасні інформаційні технології для візуалізації освітнього контенту, щоб виховний захід став цікавим та захопливим.
Новосад К.М. поділилась новинками щодо виховної роботи з учнями 5-А класу «Творчість: шляхи звільнення від стереотипів і шаблонів у НУШ».
Дорощук М. М., класний керівник 4-А класу, Бойко Б.Є.класний керівник 8-А класу, Ютіна Л.В., класний керівник 11-А класу презентували виховну та гурткову роботу початкових, середніх та старших класів за допомогою сучасних інтерактивних сервісів при змішаному, дистанційному та очному навчанні.
В ході заняття психологами школи О.Я.Фесенко та Т.Я. Воробій були надані поради щодо створення психологічного комфорту учасників дистанційної освіти, як зробити онлайн-заняття ефективним та цікавим.
З класними керівниками були проведені вправи на визначення настрою, на знайомство, психологічна хвилинка (відеоресурс).
 
Ще один майстер-клас для вчителів Горохівського ліцею №2 Горохівської МР з використання цифрових інструментів
10 травня вчителька іноземних мов Ірина Валеріївна Капустинська провела майстер-клас «Використання графічного ресурсу «Canva» в діяльності вчителя»
Нова українська школа поставила перед освітянами нові виклики щодо вміння використовувати різноманітні ресурси з метою заохочення та мотивації учнів, візуалізації навчального матеріалу та практичного використання ґаджетів під час уроків. Вже неможливо у сучасних реаліях уявити урок без цікавих візуальних матеріалів. Одним із незамінних помічників для вчителів є сервіс графічного дизайну Canva, який дає можливість створювати навчальні матеріали на професійному рівні.
Під час майстер-класу Ірина Валеріївна поділилася з колегами практичними порадами, як ефективно працювати на платформі Canva, ознайомила вчителів із основними функціями й інтерфейсом сервісу, продемонструвала власну реалізацію креативних ідей для створення власних розробок у вигляді навчальних презентацій, інфографіки, інтерактивних аркушів, відео тощо.
Учасники майстер-класу ознайомилися з алгоритмом роботи в середовищі Canva та отримали навички роботи з ним під час підготовки до уроків та здійснення педагогічної діяльності, проаналізували значення якісного дидактичного матеріалу для візуалізації в НУШ, а також попрактикувались у створенні графічних інтерактивних інтелект-карт.
Майстер-клас дав можливість вчителям розвинути та вдосконалити інформаційно-комунікаційну та цифрову компетентності, здатність організовувати різні види і форми навчальної та пізнавальної діяльності учнів та використовувати інновації у власній професійній діяльності.

Майстер-клас "Штучний інтелект на допомогу вчителю" від Поліщука Віталія Івановича

9 травня в кабінеті інформатики нашої школи відбувся унікальний майстер-клас, організований у рамках підготовки багатоетапної педагогічної ради. На цей раз Віталій Іванович розповів про використання штучного інтелекту у педагогічній практиці, поділився досвідом у сфері інноваційних технологій, представив нові інструменти та техніки, які можуть значно полегшити роботу вчителів і підвищити ефективність навчального процесу. В рамках майстер-класу учасники дізналися про:

  • Нові програми та додатки на базі штучного інтелекту, які допомагають автоматизувати рутинні завдання;
  • Сервіси для поліпшення взаємодії з учнями та батьками;
  • Можливості використання штучного інтелекту для персоналізації навчання.

Цей майстер-клас став чудовою можливістю для вчителів отримати нові знання та поділитися досвідом у застосуванні сучасних технологій в освіті. На заході буді присутні члени педагогічної ради, які прагнуть розширити свій арсенал інструментів для роботи.

 

Семінар-практикум "Використання ресурсів освітньої платформи SMART школа та Всеукраїнська школа онлайн"

29 квітня заступником директора з навчально-виховної роботи, учителем інформатики був проведений семінар-практикум про ефективне використання освітніх платформ, які допомагають учителям організувати навчальний процес на високому рівні. Метою було надати педагогам інструменти та навички, необхідні для ефективної роботи з освітніми платформами SMART школа та Всеукраїнська школа онлайн. Віталій Іванович підкреслив важливість використання сучасних технологій для покращення якості освіти. 

Відбулося засідання  комісії дисциплін природничо - фізкультурного циклу .

Згідно плану роботи методичної комісії дисциплін природничо - фізкультурного циклу відбулося засідання членів комісії,на якому обговорили питання впровадження у навчальний процес інформаційно  - комунікативних технологій,а також підготовку здобувачів освіти до НМТ