Засідання Учнівської ради: стартує шкільна газета!
У Горохівському ліцеї №2 відбулося засідання Учнівської ради, де обговорювали важливу та цікаву тему – «Створення шкільної газети».
Учні активно ділилися ідеями щодо змісту майбутнього видання, його назви, рубрик та формату. Було запропоновано включити новини ліцею, інтерв’ю з учителями й учнями, творчі сторінки, рубрику з корисними порадами та навіть комікси!
Окрім цього, учасники засідання визначили відповідальних за різні напрямки роботи: хтось займатиметься збором матеріалу, хтось – дизайном, а хтось – редагуванням.
Попереду багато цікавих завдань, і ми впевнені, що газета стане чудовим майданчиком для творчості та обміну думками!

?? Святкування Дня святого Валентина в нашому ліцеї! ??
Учнівська рада організувала чудове свято для всіх – створена незабутня фотозона, де кожен міг зробити яскраві фото та відчути атмосферу любові і дружби. ?
Також, ми підготували передбачення для учнів та вчителів – кожен отримав свою порцію позитиву та цікавих прогнозів на майбутнє! ?
Дякуємо всім, хто долучився до свята та зробив цей день незабутнім! ??
Відеоролик (свято Валентина)
УЧАСТЬ В ОБЛАСНІЙ ЗИМОВІЙ ЗУСТРІЧІ ЕКО- ЛІДЕРІВ ДИТЯЧИХ САМОВРЯДУВАНЬ" ЕКОІНІЦІАТИВИ: ДІЇ, ЩО ЗМІНЮЮТЬ СВІТ"
З метою підтримки розвитку учнівського самоврядування,виховання соціальної активності учнівської молоді, 4 грудня 2024 року, наш освітній заклад взяв активну участь в обласній зимовій зустрічі ЕКО- лідерів дитячих організацій " ЕКОІНІЦІАТИВИ: дії, що змінюють світ", організованої Волинським обласним еколого- натуралістичним центром Волинської обласної ради .
Лідери учнівського самоврядування Квасовець Анастасія, учениця 11А класу презентувала екоініціативу" Романтичний березовий гай", керівник Савка Л.І., вчитель хімії, класний керівник 8А класу, Філюк Анастасія, учениця 10Б класу підготувала проєкт " Адвентизація флори антропогенно трансформованого торфовища на території Горохівського ОТГ", керівник Зінчук Г.Й., вчитель біології та основ здоров'я, класний керівник 10Б класу.
За успішний захист екоініціатив освітній заклад нагороджений Дипломом, а керівники Савка Л.І., Зінчук Г.Й.- Подяками.
Учасники заходу мали чудову нагоду поспілкуватися з представниками Волинських молодіжних організацій, відвідати Мистецький простір" Окольний замок", побувати на екскурсії в музеї сучасного українського мистецтва Корсаків.
День був насичений цікавими подіями,різноманітними активностями,завдяки яким учасники еко- зустрічі отримали неймовірне задоволення та позитивні емоції.
Участь у таких заходах мотивує до подальшого навчання щодо створення власних проєктів,розширює знання про екологічні проблеми, а також розвиває лідерські якості, вміння працювати в команді,приймати правильні рішення, знаходити однодумців.
«Учнівське самоврядування: від флешмобів до благодійності»
Учнівське самоврядування ліцею провело низку яскравих та змістовних заходів, спрямованих на підтримку різних соціальних ініціатив, популяризацію читання, та створення святкової атмосфери для школярів і вчителів.
Серед основних подій:
1.Флешмоб до Дня миру – учні початкових класів разом зі старшими школярами брали участь у флешмобі, що закликав до миру та взаєморозуміння. Також учнівське самоврядування створили відеоролик про мир, який розповсюдили серед шкільної громади, нагадуючи про важливість миру у всьому світі.
2. Акція SuperCoins – за підтримки Національного банку України учні брали участь у благодійній акції зі збору монет. Виручені кошти були спрямовані на підтримку Superhumans Center – сучасного центру протезування, реконструктивної хірургії, реабілітації та психологічної допомоги для постраждалих від війни. Участь у цій акції виховувала в дітях почуття благодійності та підтримки тих, хто цього потребує.
3.Привітання з Днем учителя – учнівське самоврядування створило тепле відеопривітання для всіх учителів, у якому вони виразили подяку за їхню працю та підтримку. Це стало приємним сюрпризом для педагогів та зарядило позитивними емоціями всю шкільну спільноту.
4.Відкриття Дня здоров’я – на початку спортивного свята відбулася руханка, організована учнями. Це зарядило школярів енергією та підкреслило важливість активного способу життя.
5.Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек – у рамках акції "Читаюча шкільна родина – стратегічне завдання бібліотеки" відбулося чергове засідання читацького клубу «Сторінка за сторінкою». Учні ділилися враженнями від літнього читання, брали участь у творчих завданнях і дискутували про літературу.
6.Виготовлення «запальничок» для ЗСУ – школярі власноруч виготовляли ватні диски з використанням парафіну для допомоги нашим військовим. Ця діяльність підкреслювала єдність з українськими захисниками та спонукала учнів до волонтерства.
7. День учнівського самоврядування: в цей день учні мали змогу побути у ролі вчителів, проводячи уроки. Це сприяло розвитку навичок лідерства та відповідальності.
Ці заходи допомогли школярам відчути себе частиною великої команди, де кожен може зробити свій внесок у суспільство, підтримати тих, хто цього потребує, та розвиватися всебічно.
Мова – це не просто засіб спілкування… Для українців це генетичний код, скарб, який передається з покоління в покоління, символ нашої національної душі.Вона звучить у піснях, живе в серці кожного, хто любить свою Батьківщину, і надихає на великі справи. Особливого значення це розуміння набуває у молоді, яка сьогодні не просто читає українських класиків, а й відтворює їхні твори на сцені, вкладаючи в них частинку свого серця.
Саме з цією любов’ю до рідної мови, літератури та театрального мистецтва - трьох могутніх сил, що втілюють національну ідентичність, об'єднують покоління і передають неповторний дух нашого народу - старшокласники Горохівського ліцею № 2 Сербалюк Ігор, Середа Ілля (11-А клас), Форманюк Ілля (10-Б клас), Квасовець Анастасія, Лотвін Олександр, Кравчук Анна, Кравчук Тетяна, Шикунець Уляна, Касько Уляна, Наконечна Дарина, Жук Даніела, Харитонюк Богдана (11-Б клас) здійснили сміливий проєкт: підготували виставу за п’єсою відомого драматурга Івана Карпенка-Карого «Безталанна», щоб передати всю силу українського слова та спонукати кожного глядача задуматися про наші корені. Ця постановка стала справжнім втіленням любові до української культури, адже ініціаторкою та режисером стала Анастасія Квасовець, учениця 11-Б класу, яка не лише зуміла зацікавити своїх однокласників, але й організувати їх у єдину творчу команду – театральну трупу. Її талант керівника і любов до рідної літератури стали рушійною силою всього проєкту, надихнувши кожного актора на щиру та емоційну гру.
Виступ, що відбувся спершу на шкільній сцені (діти підготували виставу до Дня вчителя), а згодом у стінах Горохівського НД «Просвіта» напередодні Дня писемності та мови, став для педагогів і школярів справжнім святом національної культури та подарунком для всіх глядачів, які прийшли підтримати юних артистів. Діти не просто відтворили п'єсу Івана Карпенка-Карого – вони вдихнули в неї нове життя, передали глибину почуттів і красу українського слова, змусили глядачів сміятися і переживати разом із ними. Талант акторів, їх наполеглива праця підкорили серця присутніх у залі, які аплодували стоячи. Виступ школярів став справжнім прикладом любови до рідної культури та мови, і ми пишаємося, що маємо таких талановитих і відданих учнів. Нехай цей успіх буде для них першим із багатьох на життєвому шляху, а пам'ять про цю виставу ще надовго залишиться в серцях усіх, хто мав щастя побачити талановиту молодь на сцені.
У рамках відзначення Дня української писемності та мови в НД «Просвіта» також проходив молодіжний фестиваль патріотичної пісні «Музика незламних». Ми мали нагоду насолодитися співом талановитої молоді, яка зачаровувала нас своїми виступами. Серед виконавців були й здобувачі освіти нашого ліцею: Дрина Анна (6-Б клас) та Дрина Емма (5-А клас) із піснею «Намалюю», Кмита Евеліна (6-А клас) із піснею «Дякую Тобі». Перемогу у фестивалі здобув випускник нашого освітнього закладу Бойко Богдан, який майстерно та потужно виконав пісню «Я пішов у вічність».
Щиро дякуємо вчителям трудового навчання Органістій Л. О., Трачуку О. П. та здобувачам освіти за неймовірну виставку у фоє НД «Просвіта», яка стала справжньою окрасою заходу. Тут були представлені роботи переможниць конкурсів декоративно-ужиткового мистецтва. Це місце стало улюбленим куточком для пам’ятних світлин, які ще довго нагадуватимуть нам про свято. Завдяки творчому підходу та любові до українських традицій ми змогли перенестися у світ національної культури і краси. Кожна деталь, кожен елемент декору – від народних орнаментів до українських символів – передав неповторність нашої культури. Тож щира вдячність усім за внесок у збереження і популяризацію рідної мови та українських традицій!
ФЛЕШМОБ" УКРАЇНСЬКИЙ ВИШИВАНИЙ РУШНИК ОБ'ЄДНАВ НАС УСІХ"
Шануйте, друзі, рушники,
То обереги від біди.
Даруйте дітям з чистої роси,
Щоб легше їм в душі здолати
Похмурі та скрутні часи.
Напередодні Дня захисника та захисниць України, Дня українського козацтва, свята Покрови здобувачі освіти 5-8 класів разом з педагогами освітнього закладу взяли участь у загальношкільному флешмобі" Український вишиваий рушник об'єднав нас усіх".Учасники заходу разом об'єднали свої серця навколо великого серця, ім'я якому Україна, й воєдино злились у довгоочікуваному слові МИР.
Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі відзначають Міжнародний День Миру.
Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває боротьба на сході країни.
І найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя, сьогодні відчула кожна українська родина. Мир не означає програти війну, мир – це щоденна праця кожного громадянина задля вдосконалення, розвитку і спокою в країні.


Структура учнівської Ради
Права та обов'язки здобувачів освіти
14 лютого у всьому світі відзначають День святого Валентина.
День закоханих – свято, сповнене приємних сюрпризів, цікавих подарунків, неочікуваних миттєвостей. Недарма його відзначають напередодні весни – пори року, коли почуття, прокидаючись разом із природою, стають ще сильнішими. Для кожної людини цей день – особливий. Головне, щоб він був пронизаний щирістю почуттів і теплом люблячого серця.
Багато учнів хочуть зберігати в цей день загадкову атмосферу. Тому наше учнівське самоврядування підготувало скриньку для анонімних почуттів!
Щиро, різнобарвно, з гарним настроєм Горохівський ліцей відзначив День святого Валентина.

У рамках тижня Толерантності, який проводився у ліцеї з 13 по 18 листопада, відбулась прем'єра вистави "Чарівне дзеркало"...
Учні 5-х класів, учасники соціально-психологічного театру, та представники учнівського самоврядування продемонстрували неабиякі акторські здібності... Вітаємо їх!!!
Хочемо подякувати всім, хто був разом з нами, хто вболівав за виставу та допомагав в її створенні. Бажаємо молодим акторам довгого творчого шляху та вдячних глядачів!
Передвиборча кампанія учасників виборів учнівської ради
Вибори голови Учнівської ради
Мета учнівського самоврядування в сучасній школі полягає не в управлінні одних дітей іншими, а в навчанні школярів основам демократичних відносин у суспільстві, вмінням керувати собою, своїм життям в колективі. Участь у самоврядуванні допомагає учням проявити себе в ролі лідера.
27 вересня 2023 року у нашому освітньому закладі відбулися вибори голови Учнівської ради. На розширеному засіданні були висвітлені такі питання:
1. Виступ голови Учнівської Ради.
2. Ознайомлення з положенням виборів.
3. Ознайомлення з структурою учнівського самоврядування.
4. Виступ кандидатів на пост голови Учнівської ради.
5. Голосування. Результати.
Кандидатами на пост голови УР стали такі учні: Попович Анна (9-В), Поліщук Анастасія (10-А), Квасовець Анастасія (10-Б). У своїх виступах вони намагались довести до кожного виборця свою програму, план дій на найближчий час. Переконували в тому, що зможуть зробити шкільне життя більш цікавим і змістовним.
Засідання пройшло активно і цікаво. І хоча троє кандидатів були гідні перемоги,але за підсумками голосування Поліщук Анастасія та Квасовець Анастасія набрали ідентичну кількість голосів. Тому було прийняте рішення створити ІІ етап виборів голови УР.
4 жовтня 2023 року відбувся ІІ етап виборів голови Учнівської Ради.
За підсумками голосування перемогу здобула Поліщук Анастасія, учениця 10-А класу.
Привітали Анастасію з перемогою директор ліцею В.Д. Бочковський, заступник директора Бойко Л.О., педагог-організатор Шумчук Я.І. та члени учнівської ради й побажали успішного втілення ідей передвиборної програми у шкільному житті.